فیلم سخنرانی .:. ایلیا یعنی خدا با من استگزيده بيانات استاد ايليا و صحنه هايي از برخورد طالبان مذهبي با استاد ايليا


این روزها دستگاه امنیتی و مذهبی ایران به طرز بی سابقه ای سرکوب گسترده ی مخالفان سیاسی - عقیدتی خود را در دستور کار دارد و حتی به آنجا رسیده که برای محکومیت هر دسته از مخالفان خود قانون های جدید و جدیدتر تصویب می کند. روزی نیست که آزاد اندیشی به زندان نرود و یا خبر اعدام و یا صدور حکمهای فرمایشی از تریبونهای آزاد شنیده نشود. باید از این جلادان اندیشه و آزادی پرسید که چطور فکر می کنند که با زندانی کردن صاحبان اندیشه می توان پیام انها را نیز خاموش نمود؟‌ باید پرسید که آیا وحشت آنان از افراد است یا پیام افراد؟
در این راستا، اینک بیش از ششصد روز است از اولین برخوردهای دژخیمان امنیتی ایران با استاد ایلیا و جمعیت ال یاسین می گذرد و هر روز بیشتر از روز قبل حلقه ی محاصره بر اعضای این جمعیت بزرگ و رهبر معنوی آن تنگ تر و تنگ تر می شود. اما به راستی جرم استاد ایلیا و جمعیت ال یاسین چیست؟ این کدام گناه بزرگ و نابخشودنی است که طالبان مذهبی را به برخورد رودر رو با ایشان واداشته و دایره مذاهب اطلاعات را حتی به شاکی سازی و جعل و فریب و مونتاژ کشانده است؟ این چه جرم بزرگی است که دژخیمان معنوی ایران را مجبور ساخته بدون برگزاری حتی یک دادگاه و اثبات یکی از صدها اتهام، که نه اثبات حتی یکی از اتهامات و برچسبهای دروغین، استاد ایلیا و هشت تن از شاگردان و اعضای ال یاسین را به دخمه های 209 زندان اوین بکشاند؟
به تازگی گزیده هایی از سخنرانی های روشنگرانه استاد ایلیا که همواره با استقبال چندین هزار نفره ی انسانهای مشتاق آزادی و معنویت راستین روبرو می شده به انتشار عمومی رسیده است. در این گزارش تصویری، که در آن استاد ایلیا به بیان نقظه نظرات کم نظیر و بدیع خود درباره مسائل مختلفی از قبیل دین و مذهب و مسائل اجتماعی و حتی انتخابات ریاست جمهوری پرداخته اند برای اولین بار صحنه هایی از برخورد فیزیکی ماموران مرموز امنیتی با جمعیت مشتاق نیز افشا شده و به وضوح نشان داده می شود.
این فیلم روشنگرانه می تواند پاسخی برای سوالاتی باشد که امروز ذهن کسانی که نام ایلیا را شنیده اند، به خود مشغول کرده است. آری به راستی ایلیا کیست و چه می گوید...

حامیان معلم بزرگ ایلیا
لینک دانلود فیلم کامل با کیفیت خوب (نزدیک به 16 مگابایت)
http://www.mediafire.com/download.php?gytez3wmxmz
لينك يوتيوب:
//www.youtube.com/watch?v=wdRDjBr3hiM
لينك دانلود ورژ‍ن موبايل:

۴ نظر:

hosein گفت...

سلام
یک نفر بنام الاها نظر گذاشته بود که از نفرت و دشمنی حرف میزد به همین دلیل به نظر من اشتباه می کرد من به دنبال کسی هستم که از رحمت و آشنی و مهربانی حرف بزند دو ادرس سایت هم گذاشت یکی همین ایلیا یکی هم سایت خودش در بلاگ فا من از او میخاهم با مهربانی واقعی بیاید نه برای فریب

ناشناس گفت...

تو قسمت پیوند ها آدرسهای اشتباه گذاشتین
درستش کنید لطفا

جمعیت جوانان ال یاسین گفت...

درود بر شما
جمعیت جوانان ال یاسین با هدف گسترش تعالیم استاد بزرگ،ایلیا آغاز به کار نمود.
یا حق

یاسین تایمز گفت...

روزه مستمر(اعتصاب غذای) دویست از نمایندگان اعضای شورای عمومی جمعیت ال یاسین در مرقد امام خمینی (ره)
از امروز 19-3-88، جمعی از نمایندگان اعضای شورای عمومی جمعیت ال یاسین در اعتراض به بیش از 11 ماه حبس در سلول انفرادی و شکنجه های جسمی و روحی استاد ایلیا (پیمان فتاحی) – رهبر جمعیت ال یاسین - در محل مرقد امام خمینی (ره)‌دست به روزه مستمر (اعتصاب غذا) زدند. شرکت کنندگان که تا این لحظه به بیش از دویست نفر رسیده اند در تجمع خود با در دست داشتن پلاکاردهایی با عنوان"ما خواستار رسیدگی فوری پزشکی به وضعیت جسمانی استاد ایلیا هستیم"،"ما خواستار پایان شکنجه جسمانی و روحی استاد ایلیا هستیم"و"آقای شاهرودی آیا فرمان هشت ماده ای امام فراموش شده است ؟"اعتراض خود را به بازداشت ها،‌ شکنجه ها و رفتارهای غیر قانونی دایره مذاهب وزارت اطلاعات و شدت گرفتن حملات وتخريبهاي مطبوعاتي و رسانه اي بر علیه استاد ایلیا (پیمان فتاحی) و اعضای جمعیت ال یاسین اعلام نمودند. شرکت کنندگان مصرانه خواستار دخالت مستقیم مقام رهبری در پرونده استاد ایلیا (پیمان فتاحی) و جمعیت ال یاسین در پایان بخشیدن به ظلم ها و بیعدالتی های آشکار دایره مذاهب وزارت اطلاعات بر علیه این جمعیت و رهبر و اعضای دربند آن شدند.