فیلم سخنرانی .:. ایلیا یعنی خدا با من استگزيده بيانات استاد ايليا و صحنه هايي از برخورد طالبان مذهبي با استاد ايليا


این روزها دستگاه امنیتی و مذهبی ایران به طرز بی سابقه ای سرکوب گسترده ی مخالفان سیاسی - عقیدتی خود را در دستور کار دارد و حتی به آنجا رسیده که برای محکومیت هر دسته از مخالفان خود قانون های جدید و جدیدتر تصویب می کند. روزی نیست که آزاد اندیشی به زندان نرود و یا خبر اعدام و یا صدور حکمهای فرمایشی از تریبونهای آزاد شنیده نشود. باید از این جلادان اندیشه و آزادی پرسید که چطور فکر می کنند که با زندانی کردن صاحبان اندیشه می توان پیام انها را نیز خاموش نمود؟‌ باید پرسید که آیا وحشت آنان از افراد است یا پیام افراد؟
در این راستا، اینک بیش از ششصد روز است از اولین برخوردهای دژخیمان امنیتی ایران با استاد ایلیا و جمعیت ال یاسین می گذرد و هر روز بیشتر از روز قبل حلقه ی محاصره بر اعضای این جمعیت بزرگ و رهبر معنوی آن تنگ تر و تنگ تر می شود. اما به راستی جرم استاد ایلیا و جمعیت ال یاسین چیست؟ این کدام گناه بزرگ و نابخشودنی است که طالبان مذهبی را به برخورد رودر رو با ایشان واداشته و دایره مذاهب اطلاعات را حتی به شاکی سازی و جعل و فریب و مونتاژ کشانده است؟ این چه جرم بزرگی است که دژخیمان معنوی ایران را مجبور ساخته بدون برگزاری حتی یک دادگاه و اثبات یکی از صدها اتهام، که نه اثبات حتی یکی از اتهامات و برچسبهای دروغین، استاد ایلیا و هشت تن از شاگردان و اعضای ال یاسین را به دخمه های 209 زندان اوین بکشاند؟
به تازگی گزیده هایی از سخنرانی های روشنگرانه استاد ایلیا که همواره با استقبال چندین هزار نفره ی انسانهای مشتاق آزادی و معنویت راستین روبرو می شده به انتشار عمومی رسیده است. در این گزارش تصویری، که در آن استاد ایلیا به بیان نقظه نظرات کم نظیر و بدیع خود درباره مسائل مختلفی از قبیل دین و مذهب و مسائل اجتماعی و حتی انتخابات ریاست جمهوری پرداخته اند برای اولین بار صحنه هایی از برخورد فیزیکی ماموران مرموز امنیتی با جمعیت مشتاق نیز افشا شده و به وضوح نشان داده می شود.
این فیلم روشنگرانه می تواند پاسخی برای سوالاتی باشد که امروز ذهن کسانی که نام ایلیا را شنیده اند، به خود مشغول کرده است. آری به راستی ایلیا کیست و چه می گوید...

حامیان معلم بزرگ ایلیا
لینک دانلود فیلم کامل با کیفیت خوب (نزدیک به 16 مگابایت)
http://www.mediafire.com/download.php?gytez3wmxmz
لينك يوتيوب:
//www.youtube.com/watch?v=wdRDjBr3hiM
لينك دانلود ورژ‍ن موبايل:

افشای پروژه جعل و تحریف دایره مذاهب اطلاعات درباره استاد ایلیا

در صورت دیده نشدن فیلم از ف.ی.ل.ت.ر.ش.ک.ن استفاده کنید

افشای پروژه جعل و تحریف دایره مذاهب اطلاعات درباره استاد ایلیا

طی یک سال و نیم گذشته تلاش بسیار گسترده ای شده است تا با به کارگیری انواع ترفندها مجموعه پرونده ال یاسین و آنچه بر آنها می رود از چشم رسانه ها و افکار عمومی پنهان نگه داشته شود. در پی دستگیری مجدد استادمان، استاد ایلیا (پیمان فتاحی) و چند تن از دوستانمان در جمعیت ال یاسین (در تاریخ 25 دی ماه 87) تصمیم گرفتیم تا شما را در جریان وقایع گذشته بر ما بگذاریم.
بیش از 20 روز است که از دستگیری (بدون حکم قضایی) استاد ایلیا و 5 نفر از اعضای جمعیت ال یاسین توسط دایره مذاهب می گذرد و هیچ اطلاعی از وضع آنها در دست نیست. به تازگی شنیده ایم ممنوع الارتباط بودن آنها به دليل مقاومت در برابر فشار براي ضبط فيلم اعترافات دروغين و اعتصاب غذاي احتمالي آنهاست.


در پی پیگیری خانواده های این افراد، هر بار اتهامات مختلفی به عنوان دلیل دستگیری ذکر شده است از جمله فرقه گرایی، اقدام علیه امنیت ملی و در برخی موارد هم فساد اخلاقی و مالی را ذکر کرده اند اما تاکنون و طی یک سال و نیم گذشته که احضارهای متعدد، صدها جلسه بازجویی، شنود و تفتیش منازل مکررا رخ داده هنوز هیچ مدرکی بر انواع اتهامات وارده ارائه نشده است و به گفته دایره مذاهب این دستگیری ها نه به دلیل وجود مدارک جرم بلکه به تصمیم جمعی از روحانیون صورت گرفته است.

لینک دانلود کل فیلم

http://www.mediafire.com/?xgktjzdnkn4

لینک یوتیوب:

http://www.youtube.com/watch?v=yjgRSQX94Gc

لینک دانلود برای دریافت ورژن مخصوص موبایل:

http://www.turboupload.com/files/get/ZfpT9E8iTe/zt-mobile.3gp

لینک دریافت فایل با کیفیت بالاتر(20 مگابایت)

http://www.mediafire.com/?rjxmjgmgocd

انیمیشن